Hakımızda

evkon logo evkon gebze evden eve nakliyatFirmamız 1999 yılında kurulmuştur o günden bu yana ev ve ofis eşyaları taşıyarak ve depolanmaktadır 15. sene çalışma alanımızda dürüst ve güvenilir işler yaparak şimdiye kadar kimsenin işini aksatmadık kimsenin hakkını yemedik hakkımızı da yedirmedik.
Evkon nakliyat 16 sene önce Mehmet Kelebek tarafından kurulmuştur, kuruluşumuzdan bu yana sadece evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.
Maalesef ki kötü niyetli meslektaşlarımız var, bizim markamızı taklit edenler oldu mahkemelik olduk burada müşterilerimizden özür diliyoruz bu çirkin görüntüyü çok yakında kaldıracağız.
Gebze nakliye firması olarak cumartesi – pazar günleri de açığız.

EVKON Gebze evden eve nakliyat patent marka belgesi EVKON NAKLİYAT firmamız Patentli bir Markadır. Evkon Nakliyat firmamız markasına yakışır bir şekilde eşyalarınızı paketli ve ambalajlı bir şekilde büyük bir özenle taşımaktadır.

Taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararlar EVKON Nakliyat firmamız güvencesi altındadır.

 

 

Evden eve nakliyat dışında ofis taşımaları yoğun olarak yaptık taşıdığımız iş yerlerini zamanında yerlerine teslim ettik kimseyi zarara sokmadık.

Müşteri eşyalarını yıllarca depomuzda beklettik tekrar geri istenince ayni şekilde eksiksiz olarak teslim ettik kimseyi hayal kırıklığına uğratmadık.

Biz bir firmayız (HALKIN FİRMASIYIZ) çünkü halka çalışıyoruz ve biz emekçiler olarak hizmet satıyoruz hizmetin en iyisini satmak zorundayız ki halk da bizi firması olarak belirlesin.

Bu kadar düzenli çalışmamıza rağmen Markamız taklit ediliyor Lütfen taklitlerimizden kaçınınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir