Aydıntepe Mahallesi, Aydınlıyolu Caddesi No:3/7 Tuzla/İSTANBUL Graf-Adolf-Straße 34, 40210 Düsseldorf, DEUTSCHLAND
trende

Kartal Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Kartal Evden Eve Nakliyat  ve Depolama

Kartal Evden Eve Nakliyat alanında merak edilen birçok konu başlığını sizler için derledik. Ev taşıma işlemi hakkında hangi detayların önemli olduğu ve firma seçerken hangi kriterlere daha fazla dikkat edilmesi gerektiği hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız bu süreci en kolay biçimde rahatlıkla yönetmenize olanak sağlayacaktır. Bu bağlamda inanıyoruz ki ” Kolayca Taşınmak Herkesin Hakkı

İLETİŞİM0 (216) 507 10 10
E-MAİLdestek@evkonnakliyat.com.tr

Kartal Evden Eve Nakliyat Ücretleri EVKON

Kartal Nakliyat Ücretleri genellikle firmaların kendi kriterlerine göre oluşmaktadır. Nakliye sektörünün serbest piyasa olmasından ötürü fiyatların firmadan firmaya göre değiştiğini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Evkon sektörel rekabet değerlerini baz alarak tüm müşterilerine hitap edebilicek fiyatlandırma seçenekleri sunmaktadır. Bu bağlamda en iyi hizmeti en uygun fiyata yapma gayreti içerisindeyiz. Firmamızdan ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsiniz veya ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Kartal’da Nakliye Fiyatlandırmaları Hangi Kriterlere Göre Oluşur ?

Nakliye Fiyatlandırmaları İçerisinde birçok kriter mevcuttur. Öncelik sıralamaları ise şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı bu iki başlık içerisinde bu kriterlerden bahsetmemiz çok daha sağlıklı olacaktır.

Kartal’da Şehir içi Nakliyat Fiyatlandırmalarının Kritlerleri

Kartal’da şehir içi nakliyatta öncelikli kriter eşyalarınızın kaç oda salon olduğudur. Daha Sonrasında İse kat oranları gelmektedir diyebiliriz. eşyalarınızın taşınması için dış cephe asansör gerekiyor mu ? veya eşyalarınızın içerisinde normal boyutlarının üzerinde bulunan şeyler var mı ?

Örneğin 2 metre uzunluğunda kitaplık veya bu ve bunun gibi detaylar şehir içi nakliyatta fiyatlandırmaları etkilemektedir. Fakat yine de belirtmek isteriz ki çıkacak fiyat sektörel rekabet değerlerinin üzerinde olmayacaktır.

Kartal’da Şehirlerarası Nakliyatta fiyatı belirleyen unsurlar

Şehirlerarasında fiyatlandırmayı belirleyen öncelikli unsur km başına mesafedir. Daha sonrasında tıpkı şehiriçi nakliyatta olduğu gibi eşyalarınızın kaç oda salon olduğu kaçıncı kattan alnıp kaçıncı kata bırakılacağı ve diğer unsurlar beraberinde gelmektedir. Tabiki bu gibi kriterlerin belirlenmesi için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Evkon Ayırcalığı İle

Ücretsiz ekspertiz hizmeti eşyalarınızın taşınma sürecinin başından sonuna kadar planlandığı bir çalışmadır. Ön ekspertiz çalışması ile anlaşma sağlandığı takdirde bu hizmete ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Çalışması Nasıl İşlemektedir ?

Ücretsiz ekspertiz çalışması online veya yüzyüze olarak gerçekleştirilebilmektedir. Burdaki temel amaç eşyalarınızın belirlenen tarihde doğru bir biçimde taşınabilmesi için gerekli olan bilginin temin edilmesidir.

Öncelikli olarak eşyalarınız için yeterli olacak araç tercihi yapılır. Evkon birçok araç modeli ile müşterilerine taşımacılık faaliyetleri sunmaktadır. Bu bağlamda eşyalarınıza uygun araç tercihi gerçekleştirilebilir bunu yanında yeterli ekip sayısı belirlenir.

Daha sonrasında ise eşyalarınıza yeterli düzeyde olacak biçimde ambalajlama ve paketleme malzemelerinin temini gerçekleştirilir. Ve bu malzemelerin çeşitliliği sağlanır. Eşyalarınızın çeşitliliğine göre malzeme çeşitliliği şekillenmektedir. En verimli ambalajlama hizmetinin bu yöntem ile oluştuğunu analiz etmekteyiz.

Ücretsiz eksperti çalışmasının faydaları nelerdir ?

Ücretsiz ekpertiz çalışmasının en önemli faydası taşınma esnasında ekstra herhangi bir sorunla karşılaşmamak olacaktır. Daha öncesinde bu çalışmayla planlanan taşımacılık hizmetimiz belirlenen plan çerçevesinde oldukça hızlı ve pratik bir biçimde işleyiş sergilemektedir.

Eşyaların Sigortalı Olarak Taşınması | EVKON

Eşyaların Sigortalı Olarak Taşınması Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur. Firmamız bu bağlamda tüm taşımacılık faaliyetleri sigortalı olarak sergilemektedir. Bizlere güven duymanızı ve eşyalarınızı gönül rahatlığıyla teslim etmenizi oldukça önemsiyoruz.

Bundan dolayı taşımacılık faaliyetlerimizde eşyalarınızı güvence altında tutan geniş kapsamlı sigortalama hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. AXA Sigorta güvencesi ile eşyalarınızı Türkiye’nin 81 İl’inde sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz.

Asansörlü Ev Taşıma Evkon Farkıyla Birlikte

Asansörlü Ev Taşıma hizmetlerini uzun yıllardır müşterilerimize sunmaktayız. Türkiye’de ilk olarak bu teknolojiyi kullanan nakliyat şirketi olmanın gurunu yaşıyoruz. Daima teknolojik alt yapı sistemlerini çalışmalarımıza entegre etme gayreti içerisinde bulunduk ve bulunmayada devam etmek istiyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyenin Faydaları

Asansörlü evden eve nakliye hizmetinin birçok artı yanı bulunmaktadır. öncelikle yük asansörü bulunmayan binaların yüksek katlarına taşınmak asansörlü nakliye hizmetini sizler için gerekli kılmaktadır. Bunun yanı sıra eşyalarınızın aracın içerisinden direkt olarak evinizin içerisine ulaşması nakliye işlemlerinin çok daha güvenilir koşullarda gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır.

Kartal Eşya Paketleme Hizmeti Evkon Tarzıyla

Eşya paketleme uzmanlık gerektiren bir alandır. Firmamız bu alanda tecrübeli ve teknik kapasitesi yüksek personelleri ekiplerinde barındırmaktadır. Kaliteli bir ambalajlama hizmeti için 2 ana unsur olduğuna inanmaktayız.

Bunlardan ilki malzeme kalitesidir bir diğeri ise kaliteyi malzemeleri en verimli biçimde kullanabilecek ambalajlama personeline sahip olmaktır. Bunların iki bir araya geldiği zaman sigorta değerinde bir ambalajlama hizmeti ortaya çıkmaktadır.

Kartal Ofis Eşyası Taşıma

Kartal Ofis Eşyası Taşıma tıpkı ev eşyası taşıma süreci gibi ilerleyiş sergilemektedir. Ofis malzemeleriniz tamamını profesyonel olarak ambalajlama ve paketleme hizmetlerine tabi tutmaktayız bunun yanında mobilyalarınızın kurulum ve sökülüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca istekleriniz doğrultusunda depolama hizmetlerimizde mevcuttur.

Kartal Eşya Depolama Hizmetleri

Kartal Eşya Depolama Hizmetleri KİŞİYE ÖZEL DEPOLAMA ALANLARINDA sizlere sunulmaktadır. böylelikle eşyalarınız daha güvenilir koşullarda muhafaza edilebilmektedir. Dilediğiniz zaman depolama alanlarındaki eşyalarınızı farklı bir adrese aktarma talebinde bulunabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımıza Ulaşınız
İletişim

kartalda hizmet sunmakta olduğumuz mahallerin listesi;

Atalar Cevizli Cumhuriyet Çavuşoğlu Esentepe Gümüşpınar Hürriyet Karlıktepe Kordunboyu Orhantepe Orta Petrol İşSoğanlık Topselvi Uğurmumcu Yakacık Yalı Yukarı Yunus

Bir Önceki Yazımıza ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Depolama veya Nakliye Talebinde Bulunmak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;