Aydıntepe Mahallesi, Aydınlıyolu Caddesi No:3/7 Tuzla/İSTANBUL Graf-Adolf-Straße 34, 40210 Düsseldorf, DEUTSCHLAND
trende

Maltepe Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Maltepe Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hakkında merak ettiğiniz tüm konu başlıklarını sizler için derledik. Nakliye sürecinin işleyişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız süreci en iyi şekilde yönetmenize olanak sağlayacaktır. Derlediğimiz konu başlıkları en çok merak edilen konulardan derlenmiştir.

İletişim Bilgileri

İletişim0216 417 47 87
E-Maildestek@evkonnakliyat.com.tr

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Maltepe evden eve nakliyat fiyatları birçok etmene göre değişiklik göstermektedir. Evden eve taşımacılık işlemlerinde birçok işlem fiyatı etkilemektedir. Bundan ziyade şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta fiyatlandırmalarda farklı etmenler göz önüne alınmaktadır. Bunları size 2 maşlık halinde açıklamak isteriz.

Şehir içi Nakliyat Fiyatları

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları öncelikli olarak eşyalarınızın kaç oda salon olduğunun belirlenmesi ile oluşturulmaktadır. En önemli fiyatlandırma kriteri budur ardından kaçıncı kattan kaçıncı kata taşındığınız dikkate alınır taşınma esnasında dış cephe asansör sisteminin gerekli olup olmadığı belirlenir.

Bunların ardından dış cephe asansör gerekli değil ise araç ile eviniz arasındaki yürüme mesafesi eşyalarınızında normal boyutların standartların dışında bulunan eşyalar ekstra kriterler olarak dikkate alınmaktadır. Hepsinin belirlenmesinin ardından fiyatlandırma gerçekleşir.

Tüm bu işlemlerin ardından fiyatlandırmamız piyasa ortalamalarında oluşmaktadır. Sizlere en uygun fiyatlara en kaliteli taşımacılık hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat Ücretleri

Şehirlerarası Nakliyat Ücretleri şehiriçinden biraz daha farklı fiyatlandırılmaktadır. Öncelikli kriter olarak taşınma adreslerindeki km mesafesi hesaplanmaktadır. Daha sonrasında tıpkı şehir içi gibi evinizin kaç oda salon olduğu ve diğer kriterler sıralanmaktadır. Ve bunların hepsi hesaplandıktan sonra piyasa ortalamasında bir ücretlendirme oluşur. En kaliteli taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlara sizlere sunma gayreti içerisinde olduğumu belirtmek isteriz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti uzun yıllardan beri sunmakta olduğumuz bir hizmettir. Bu hizmet eşyalarınızın taşınma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını gerektiren sürecin planlanması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz bir biçimde bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin İçeriğinde Neler Vardır ?

Nakliye sürecinin başından sonuna kadar planlamasını gerçekleştiren bu içeriğinde içerisinde öncelikli olarak eşyalarınızın taşınması için gerekli araç tercihi ve ekip sayısı belirlenmektedir. Evkon Nakliyat Öz mal yüksek model geniş araç filosu ile müşterilerine nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Birçok araç çeşidi ve modeli filomuzun içerisinde bulunmaktadır.

Bundan dolayı eşyalarınıza uygun araç tercihi rahatlıkla gerçekleştirir. Bu işlemlerin ardından eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanması için gerekli malzeme yeterliliği belirlenmektedir. Ve taşınma günü araç içerisinde hazır halde bulunmaktadır.

Depomuzda birçok ambalajlama malzemesi bulunmaktadır. Farklı türde bulunan bu malzemeler eşyalarınızın türüne ve çeşitliliğine göre en faydalı olacak biçimde hazırlanmıştır. Paketleme Personellerimiz bu malzemeleri eşyalarınız üzerinde en verimli biçimde kullanacaktır.

Evkon Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri

Evkon Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri sürekli olarak kendini yenilemekte ve Geliştirmektedir. Eşyalarınızın yeni adresinize güvenilir bir biçimde ulaşması için bu aşama oldukça önemlidir. Firma çalışanlarımız eşyalarınıza en hassas ambalajlama hizmetlerini uygulayacaktır.

İyi Bir Ambalajlama Hizmeti Nasıl Olmalıdır ?

Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimimiz ile birlikte bu soruyu 2 temel etmenle cevaplayabiliriz. Öncelikli olarak malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Firmamız A sınıfı içerisine hava sıkıştırılmış ambalajlama malzemelerini kullanmayı tercih etmektedir.

2. ana etmen ise paketleme personelinin yeterliliğidir. Kaliteyi malzemeyi en iyi biçimde kullanabilmek adında alanında profesyonel tecrübeli paketleme personellerini firmamız bünyesinde bulundurmaktayız. Böylelikle en verimli ambalajlama hizmetlerini sizlere sunmakta olduğumuza inanıyoruz.

Maltepe Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Maltepe Sigortalı Evden Eve Taşımacılık hizmetlerini tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. taşınmak için anlaşmış olduğunuz firmaya güven duygusu hissetmeniz oldukça doğal bir hakkınızdır.

Firmamız bu alanda müşterilerine güven duygusu hissettirmek için geniş kapsamlı eşyalarınızı ve haklarınızı koruyan sigortalama ve sözleşme hizmeti sunmaktadır. AXA Sigorta Ortaklığı ile eşyalarınızı taşımaktayız.

Sigortalama Hizmetleri Ne Kadar Süreyi Kapsar ?

Eşyalarınızda firmamızdan kaynaklı bir hasar tespit ettiğiniz takdirde bizlere taşınmanın ardından en geç bir hafta sonrasında ulaşmanız gerekmektedir. destek@evkonnakliyat.com.tr mail adresine durumunuzu belirten bir mail atarak sigortalama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Maltepe Asansörlü Ev Taşıma

Maltepe Asansörlü Ev Taşıma son yıllarda artık oldukça sık bir biçimde kullanılan bir nakliye biçimi olmuştur. Yük asansörü bulunmayan veya farklı etmenlerden ötürü bina içi taşımanın oldukça zor olduğu koşullarda en faydalı yöntem dış cephe asansör sistemidir.

Evinizin balkonuna veya penceresine kurulan bu sistem ile birlikte eşyalarınız evinizden nakliye aracına veya nakliye aracından evinize direk olarak geçiş yapmaktadır.

Evkon Nakliyat Gurubu bu teknolojik alt yapıyı kullanan en eski nakliyat şirketlerinden biridir. Kuruluş yılımızdan bu yana müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için bu tür teknolojik gelişimleri çalışma sistemlerimize entegre ettik günümüzde günümüzde kaliteli geniş bir asansörlü araç filosu ile tüm Türkiye’de nakliye faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Maltepe Nakliyat Mobilya Söküm ve Kurulum

Taşınma esnasında evinizin/ofisinizin içerisinde bulunan mobilyaların söküm ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ekiplerimizin içerisinde en düşük bir adet marangoz bulunmaktadır. Tüm mobilyaların kurulum ve sökülüm işlemleri nakliye süreci içerisine dahildir.

Maltepe Ofis Eşyası Taşıma

Maltepe Ofis Eşyası Taşıma süreci tıpkı ev taşıma süreci gibi işlemektedir. tüm ofis malzemlerinizin toplama ve paketleme işlemlerini dilediğiniz takdirde gerçekleştirmekteyiz. Evkon Nakliyat bu alanda birçok Devlet kurum ve kuruluşunun departmanlarının nakliye işlemlerini gerçekleştirdiğinden ötürü oldukça tecrübelidir.

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe Eşya Depolama oldukça sık kullanılan bir hizmet biçimimizdir. Eşyalarınızı güvenli bir alanda muhafaza edebilmeniz adına sizlere kişiye özel envanter ve limit kontrolleri bulunan bir depolama hizmeti sunmaktayız.

Böylelikle depolama alanınızı istediğiniz gibi genişletme ve daraltma fırsatına sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı depolama alanınızdan farklı bir adrese aktarabilirsiniz veya farklı bir adresten depo alanınıza aktarım talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler;

Altayçeşme Altıntepe Aydınevler Bağlarbaşı Başıbüyük Büyükbakkalköy Cevizli Çınar Esenkent Feyzullah Fındıklı Girne Gülensu Gülsuyu İdealtepe Küçükyalı Yalı Zümrütevler.

İletişim Sayfası

Bir Önceki yazımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Depolama veya Nakliye Talebinde Bulunmak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;