iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Aydıntepe Mahallesi, Aydınlıyolu Caddesi No:3/7 Tuzla/İSTANBUL Graf-Adolf-Straße 34, 40210 Düsseldorf, DEUTSCHLAND
trende

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma işlemleri birçok insanın gözünde oldukça meşakatli bir süreç olarak gözükmektedir. Çevrenizdeki insanlardan veya internet forumlarından bu hizmete almak için başvuran insanların bir kısmının süreçten memnun olmadığına ve mağduriyet yaşadığına dikkat edebilirsiniz. Bunların sebeplerini ve uluslararası nakliye sürecinin nasıl işlediğini sizlere detaylı olarak bu yazımızda bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle doğru firma tercihinde bulunmanın çok önemli olduğunu unutmamanız gerek günümüzde birçok nakliye firması bu hizmeti müşterilerine sunduğunu beyan etmektedir. Olumsuz yorumların neredeyse tamamı yetki belgeleri bulunmayan nakliye şirketleri ile çalışan insanlardan gelmektedir.

Uluslararası ev taşıma işlemleri için yetki belgeleri bulunmayan firmalar gümrük vergilendirmeleri ve birçok gümrük prosedürüne tam olarak hakim değildir bu bağlamda ekstra ücret talep edilmesi ve nakliye sürecinin beklenen çok daha fazla uzaması gibi belli başlı sorunlar meydana gelebilir. Bu bağlamda firma araştırması yaparken oldukça dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Sizlere Evkon ile uluslararası nakliye sürecinin nasıl işlediğini ve merak edilen konu başlıklarını açıklamaları bir biçimde anlatmak istiyoruz. Kolayca taşınmak herkesin hakkı bunun farkındayız. Bu bağlamda AB üye ülkeleri Almanya, Fransa, İngiltere dahilinde Azerbaycan, KKTC, Gürcistan, Ukrayna, Rusya gibi ülkeler olmak üzere toplamda 46 ülkede sigortalı ve sözleşmeli olarak ev eşyası taşıma hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye’den Almanya’ya Eşya Taşıma Ücretleri Ne Kadar ?

Türkiye’den Almanya’ya Eşya Taşıma Ücretleri Ne Kadar ? Sorusunun cevabı fiyatlandırma ekspertizi ile belirlenmektedir. Evkon Nakliyat müşterilerine fiyatlandırma hizmetlerini sunarken birçok kriteri göz önünde bulundurmaktadır. Bu bağlamda sizlere en ekonomik koşullarda en iyi uluslararası nakliyat hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz.

Fiyatlandırma Ekspertizi Nasıl Oluşur ?

Fiyatlandırma ekspertizi eşyalarınızın yurtdışındaki belirlenen adresinize taşınması için m3 başına veya toplu olarak belirlenen bir maliyet hesaplamasıdır. Bu bağlamda fiyatlandırmayı en çok etkileyen etmen eşyalarınızın kaç m3 büyüklüğünde olduğudur. m3 büyüklüğü fazla olan eşyalarınız daha uygun maliyetler ile taşınmaktadır. Yani kısacası m3 büyüdükçe fiyat azalır. Almanya güncel m3 fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında eşyalarınızın taşınma adreslerindeki mesafeler göz önüne alınmaktadır.

Buda belirleyici bir diğer faktördür. Daha sonrasında eşyalarınız için dilediğiniz takdirde depolama ardından taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. eşyalarınız güvenilir depolama tesislerimizde dilediğiniz süre zarfı boyunca muhafaza edilmektedir. Hazır olduğunuz takdirde gümrükleme ve nakliye işlemlerini başlatmaktayız.

Almanya’ya ev eşyası gümrükleme hizmetleri

Almanya’ya ev eşyası gümrükleme hizmetleri firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Bu süre zarfı içerisinde müşteri temsilcimiz sizlerden sizin adınıza gümrük beyannamesi açabilmemiz adına belirli başlı bazlı evrakları tamamlamanızı isteyecektir. gumruk@evkonnakliyat.com.tr mail adresimiz üzerinden bu evraklar ile ilgili süreci yönetebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcimiz ile telefondan görüşme sağlayarak sürek hakkında destek alabilirsiniz.

Gümrükleme işlemleri herhangi bir ekstra mevzuat ile karşılaşılmadığı sürece 1 hafta içerisinde gerçekleşmektedir. Gümrükleme süreci dahilinde sizlerden ekstra bir hizmet ücreti talep edilmemektedir. Gümrük işlemleri hakkında ekstra bilgi sahibi olmak ve merak ettiğiniz soruların cevabına ulaşmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Almanya’ya Sigortalı ve Sözleşmeli Ev Taşıma Hizmetleri Evkon

Eşyalarınızın Tamamını Almanya’ya sigortalı ve sözleşmeli olarak aktarmaktayız. Uluslararası karayolu nakliyesinde eşyalarınızı CMR (Convention Marchandise Routier) Konvansiyonuna dahil tüm tüm ülkelerde güvenle taşımaktayız. Almanya CMR Konvansiyonuna dahil ülkelerden biridir. CMR uluslararası karayolu nakliye hizmetlerinde eşyalarınızın güvenliğini sağlayan sorumlulukları kabul eden bir sözleşmedir.

Evkon lojistik müşteri sözleşmesi ise tüm haklarını güvence altına almaktadır. Taşınmak için anlaşma sağladığınız firmaya güven duymanız sizlerin en doğal hakkıdır. Bu güveni sağlayabilmek adına özverili bir biçimde nakliye faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Uluslararası Eşya Taşıma Ambalajlama ve Paketleme

Eşyalarınızı tamamen uluslararası nakliye koşullarına hazır hale gelecek bir biçimde paketleme ve ambalajlama hizmetlerine tabi tutmaktayız. Uluslararası taşıma koşullarına hazır hale gelebilmesi adına en doğru ambalajlama yöntemleri sağlamlığı kanıtlanmış paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel paketleme uzmanlarımız yeterli deneyime sahiptir. Tüm eşyalarınızı özenle nakliye koşullarına hazır hale getirecektirler.

Almanya’da Kurulu ve Çalışır Vaziyette Teslimat

Eşyalarınızı Almanya’daki adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Yeni ev adresinize ulaşan ekibimiz tüm eşyalarınızı dairenize yerleştirmektedirler, Mobilyalarınızın monte işlemini gerçekleştirerek sizlere anahtar teslim bir taşımacılık faaliyeti gerçekleştirmekteyiz.

Almanya’da Evden Eve Nakliyat

Almanya’da Evden Eve Nakliyat hizmetlerini müşterilerimize güvenilir koşullarda sunmaktayız. Almanya’nın herhangi bir noktasında bir diğer noktasına kolayca hızlı bir biçimde taşınma fırsatına sahip olabilirsiniz. Asansörlü ve sigortalı olacak bir biçim ev taşıma hizmetlerini sizlere Almanya’nın tamamında sunuyoruz.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Depolama veya Nakliye Talebinde Bulunmak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;