iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Aydıntepe Mahallesi, Aydınlıyolu Caddesi No:3/7 Tuzla/İSTANBUL Graf-Adolf-Straße 34, 40210 Düsseldorf, DEUTSCHLAND
trende

Türkiye’den Fransa’ya Eşya Taşıma

Türkiye’den Fransa’ya Eşya Taşıma

Türkiye’den Fransa’ya Eşya Taşıma çoğu kişinin gözünde oldukça zor bir işlem olarak gözükmektedir. Uluslararası Ev Taşıma işlemleri için doğru firma tercihinde bulunmanız gerektiğini unutmamanız lazım internette forumlarda bu süreç hakkındaki deneyimlerini anlatan insanların birkısmı olumsuz yorumlarda bulunmaktadır. Sizlere bu olumsuz yorumların sebeplerinden ve evini yurtdışına taşımanın avantajlarından bahsetmek istiyoruz.

Sunmakta oldduğumuz hizmetler

Sigortalama, Ambalajlama, Paketleme, Gümrükleme, Mobilya kurulumu ve sökümü Yeni adresinizde eşyalarınızın kurulu ve çalışır vaziyette teslimi

Öncelikle olumsuz yorumların sebebi hakkında cevap vermek istiyoruz. Günümüzde birçok firma uluslararası nakliyat hizmetini sunduğundan bahsetmektedir. Fakat bir kısmı uluslararası nakliyat işlemleri olmayan firmalardan oluşur. Gümrük mevzuatlarına ve alınan vergilere hakim olmayan bu firmalar eşyalarınızın gümrükten geçişinden gümrük vergilerini ekstra olarak sizlerin karşısına çıkarmaktadır. Veya nakliye süreciniz beklenilenden çok daha fazla sürmektedir.

Bu gibi durumların yaşanmaması adına doğru firma tercihinde bulunmanız iyi bir araştırma yapmanız gereklidir. Şimdi sizlere Fransa’ya evinizi taşıtmanın avantajlarından bahsetmek istiyoruz.

Fransa’ya Ev Taşıtmanızın Avantajları

Türkiye’den Fransa’ya evinizi taşıtmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Sıfırdan ev eşyaları dizmek önceki konfor alanıza ulaşmak sizler için oldukça zahmetli bir süreç olacaktır. Artan kur fiyatları etmeninide göz önünde bulundurduğunuz zaman sadece nakliye masrafları karşılamak tüm evi baştan kurmaktan çok daha ekonomik gözükmektedir.

Fransa’ya Eşya Taşıma Ücretleri ve Maliyetleri

Fransa’ya eşya taşıma ücretleri birçok etmen göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Evkon uzun yıllardan beri Avrupa’nın birçok noktasına ev taşıma hizmetleri sunmaktadır. Bu bağlamda sizlere serbest piyasa değerleri takip ederek en ekonomik koşullarda en iyi nakliye hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz.

Fransa’ya eşya taşıma ücretleri nasıl belirlenir ? Hangi etmenler göz önünde buludurulur ?

Ücretlendirmelerimiz m3 veya komple olarak hesaplanmaktadır. Eşyalarınız ne kadar büyük olursa fiyatlandırmada o kadar avantajlı olur. Bunun haricinde eşyalarınızın taşıma adresleri arasındaki km hesaplamaları yapılmaktadır.

Yan etmenler olarak kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata bırakılacağı gibi bazı etmenlerde göz önünde bulundurulur. Ekstra hizmet talebinde bulunabilirsiniz örneğin Fransa’da 2 ayrı adrese eşyalarınızı bırakmak veya mobilya kurulum hizmetimizden faydalanmak gibi

Müşteri Temsilcisi

Fransa’ya eşyalarınızı gümrükleme hizmetleri Evkon’da !

Fransa’ya eşyalarınızın gümrükleme hizmetlerini firmamız sağlamaktadır. Tüm gümrükleme hizmetleri tamamlandığı takdirde eşyalarınızın belirlenen süre zarfı içerisinde Türkiye’den çıkışı sağlanmaktadır. Ardından direkt olarak yeni ev adresinize ulaşıp sizlere teslim edilir.

Gümrükleme hizmetleri sürecinde sizlerden belli başlı evrakları temin etmeniz talep edilecektir. Gümrükleme işlemlerini gumruk@evkonnakliyat.com.tr mail adresimiz üzerinden yürütebilirsiniz. Gümrük çalışanımız sizlere bu süreç içerisinde gerekli teknik desteği sağlayacaktır.

Sigortalı ve Sözleşmeli Olarak Fransa’ya Taşının !

Taşınmak için anlaşma sağladığınız takdirde bizlere güven duymanız en doğal hakkınızdır. Sizlere bu süreç içerisinde sigortalı ve sözleşmeli nakliyat hizmeti sunmaktayız. Tüm eşyalarınızı uluslararası alanda güvence altında alan sigortalama hizmetleri ile taşıyoruz. Aynı zamanda haklarınızı güvence altına alan sözleşmemizi sizlere sunmaktayız.

Bu alanda daha fazla bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim sayfasından ulaşarak merak ettiklerini sorabilirsiniz. Müşteri danışmanımız sizleri detaylı olarak bilgilendirecektir.

CMR Sigortası İle Yurtdışına Taşınmak

Evkon Müşterilerine CMR Belgesi ile profesyonel ev eşyası taşıma hizmetleri sunmaktadır. Nakliye süreciniz eşyalarınız için hazırlanan CMR Belgesi ile taşınır Fransa ve AB Ülkelerinin büyük kısmı bu CMR Konvensiyonuna dahil ülkelerdir.

Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri dahilinde Fransa’ya Eşya Taşıma

Evkon müşterilerine profesyonel ambalajlama ve paketleme hizmetlerini fiyat dahilinde ekstra bir ücret talep etmeden sunmaktadır. Uluslararası nakliye koşullarına eşyalarınızı hazır hale getirebilmek adına eşyalarınızın stillerine ve özelliklerine uygun olacak bir biçimde ambalajlama hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel ambalajlama ve paketleme uzmanlarımız hassasiyet ile ambalajlama hizmeti gerçekleştirmektedir. Düzenli araç içi istifi ile birlikte eşyalarınız yurtdışı nakliye hizmetlerinde kolayca taşınır.

Eşyalarınızı Fransa’ya Göndermeden Önce Depolama Hizmetimizİ Talep Edebilirsiniz

Dilediğiniz takdirde eşyalarınızı depolama tesislerimizde muhafaza altına alabiliriz. Şartlarınızın uygunluğuna bakılarak talep ettiğiniz nakliye işlemlerine başlanır. Bu süreç dahilinde eşyalarınızı hijyenik depolama alanımızda bekletiriz. Daha fazla bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fransa’da nakliye hizmeti sunmakta olduğumuz şehirler.

Paris Nice Marsilya Bordeaux Lyon Strazburg Toulouse Montpeliler Lille Cannes Grenoble Nantes Avignon  Le Havre – Annency Aix en provence – Toulon Nimes Dijon Rouen Antibes Colmar Grasse Nancy Ajaccio Carcassonne Biarritz Rennes La Rochelle – Tours Menton Saint TropezAngers Saint EtienneVersay Orleans Arles Saint Paul De VenceBlois Clermont Ferrand Saint MaloSaint EmillionPergipnan Caen Reims Albi Vannes Limoges Pau Martigues Bourg en Bresse

Bir önceki yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Depolama veya Nakliye Talebinde Bulunmak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;