Aydıntepe Mahallesi, Aydınlıyolu Caddesi No:3/7 Tuzla/İSTANBUL Graf-Adolf-Straße 34, 40210 Düsseldorf, DEUTSCHLAND
trende

Türkiye’den İngiltere’ye Eşya Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye Eşya Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye Eşya Taşıma hizmetimizi ve merak edilen konu başlıklarını sizler için bu yazımızda derledik. Evkon günümüzde 46 ülkede ev eşyası taşıma hizmetlerini müşterilerine sigortalı ve sözleşmeli olarak sunmaktadır.

Türkiye’den İngiltere’ye evinizi taşıtma kararı aldıktan sonra doğru firma tercihinde bulunmak oldukça önemlidir. İnternetteki forumlarda daha önce bu hizmeti tercih eden insanların yorumlarına rastlamanız muhtemeldir. Fakat bazı yorumlar olumusuz olabilir bu sizin moralinizi bozmasın sizlere bu olumsuz yorumların nedenlerinden detaylı olarak bahsedeceğiz.

Ayrıca neden neden Türkiye’de ki eşyalarınızı İngiltere taşıtmanız gerektiğinden bunun avantajlı yanlarından da bahsetmek istiyoruz. Tüm işlemler yasal süreç çerçevesinde kurallara uygun bir biçimde yapıldığı takdirde harhangi bir sorun ile karşılaşmadan kolaylıkla yeni ev adresine taşınabilirsiniz.

Peki olumsuz yorumların sebepleri nelerdir ?

internette forum adreslerinde bulunan olumsuz yorumların birçok sebebi bulunabilir sizlere genellikle rastlanan olumsuz yorumların sebeplerinden bahsetmek istiyoruz. Öncelikle doğru firma tercihinde bulunmanız oldukça önemlidir. Günümüzde birçok firma uluslararası nakliye hizmetleri sunduklarından bahsetmektedirler fakat birçoğu uluslararası gümrükleme işlemlerine hakim olmayan aracı firmalardan oluşmaktadır.

Fiyatlandırmaları oluştururken gümrük vergilendirmelerine hakim olmak önemlidir fakat eşyalarınızın aracı firma ile taşındığı zaman ekstra süpriz ödemeler ile karşılaşabilirsiniz. Aracı firma bunu genellikle müşterilerine yansıtmaktadır.

Bunun haricinde eşyalarınızın birkaç firma tarafından elinize ulaştığından ötürü zarar görme ihtimali yüksektir. Yeni ev adresinize ulaşan eşyalarınızın kırık veya eksik olarak karşınıza çıkabilir. Veya nakliye sürecinin tahmin edilen süreden çok daha fazla sürmesi de bu gibi etmenler arasında bulunur.

Evkon Nakliyat müşterilerinin haklarını güvence altında tutacak geniş kapsamlı sözleşmeleri sizlere sunmaktadır. Bunun haricinde Eşyalarınızı uluslararası karayolu standartlarında güvence altına alabilmek için sizlere uluslararası arenada geçerli sigortalama hizmetleri sunmaktayız. Yazımızın ilerleyen kısımlarında sizlere daha detaylı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

İngiltere ev eşyaları taşımanın avantajları

Günümüzde dünyanın neresinde olursanız olun sıfırdan bir ev dizmek oldukça zahmetli bir uğraştır. Bunun birçok nedeni bulunabilir ekonomik olarak veya içinize sinecek beğenebileceğiniz eşyalara sahip olmak vb. Bunun yanı sıra artan döviz kurlarını da hesaba kattığımız zaman Türkiye’den İngiltere’ye ev eşyalarınızı getirtmek çok daha ekonomik olacaktır. Süreci doğru bir biçimde takip ettiğiniz takdirde kolaylıkla yeni evinize taşınacaksınız.

Türkiye’den İngiltere’ye Eşya Taşıma Ücretleri / Fiyatlandırmaları

Evkon bu alanda birçok etmeni göz önünde bulundurarak sizlere fiyatlandırma çalışmaları gerçekleştirmektedir. Telefon üzerinden veya yüz yüze ekspertiz hizmeti ile (İstanbul için geçerlidir.) fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat teklifi ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Peki fiyatlandırmaları etkileyen faktörler nelerdir ?

Fiyatlandırmaları Etkileyen Faktörler

Fiyatlandırmalar genel olarak m3 hesaplamaları olarak oluşmaktadır. Eşyalarınızın m3 sayısı arttıkça genel fiyatlandırmalarda bir o kadar düşecektir. Bunun yanı sıra m3 fiyatlandırmasını etkileyen bir diğer faktör eşyalarınızın taşınma adresleri arasındaki km mesafesidir. Bunlar ve benzeri kriterler göz önünde bulundurularak sizlere bir fiyatlandırma çalışması sunulmaktadır.

Fiyatlandırmalarımız genel piyasa değerleri çerçevesinde sizlere en ekonomik seçenekler ile sunulmaktadır. Kolayca Taşınmak Herkesin Hakkı sloganı ile nakliye hizmetlerini gerçekleştiren Evkon bu bağlamda sizlere en iyi performans ile en uygun nakliye hizmetini sunar.

Türkiye’den İngiltere Eşya Taşıma İşlemleri Arasında Ambalajlama

Fiyatlandırma konusunda anlaşma sağlandığı takdirde belirlenen gün içerisinde ekip arkadaşlarımız ev adresinize ulaşacaktır. Eşyalarınızın ambalajlama ve paketleme hizmetlerinin tamamı firmamız tarafınca sağlanmaktadır.

Eşyalarınızın Uluslararası nakliye koşullarına hazır hale gelebilmesi adına, birçok ambalajlama tekniğini farklı ambalajlama malzemeleri ile eşyalarınızın üzerinde uygulamaktayız. Bu hizmeti en iyi verimlilikle tamamlayabilmek adına bu çalışma stilini benimsiyoruz.

Uzman ambalajlama ve paketleme personellerimiz taşınacak eşyalarınızın tamamını özenle paketlemektedir. Ve nakliye aracının içine düzenli bir biçimde yerleştirmektedir. Bu nakliye süreci içerisinde hassasiyetlerini ekip şefimize iletebilirsiniz. Daha sonraki sürecimiz ise Gümrükleme işlemleridir.

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Eşyası Gümrükleme İşlemleri Nasıl Gerçekleşir ?

Gümrükleme işlemlerin tamamı Evkon tarafından adınıza gerçekleşmektedir. Gümrük beyannamesinin açılabilmesi adına sizlerden belli başlı evrakların temini istenmektedir. Firma yetkilimiz bu süreç içerisinde sizlerle birebir ilgilenmektedir. Ve gümrük işlemlerinizi gumruk@evkonnakliyat.com.tr mail adresi üzerinden yönetebilirsiniz. Gümrük işlemleri hakkında hangi belgelerin sizlerden talep edildiği ve sürecin nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız hemen alt kısımda bulunan butona tıklayarak iletişim sayfasına geçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
Sigortalı ve Sözleşmeli Olarak İngiltere’ye Taşının !

Anlaşma sağladığınız firmaya güven duymanız en doğal hakkınızdır. Bunun farkındayız. ve bu bağlamda haklarınızı güvence altına alacak geniş kapsamlı sigortalama ve sözleşme hizmetlerini sunmaktayız. Bu konu başlığı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İngiltere’de kurulu ve çalışır vaziyette teslimat

Eşyalarınızı İngiltere’de kurulu ve çalışır vaziyette sizlere teslim etmekteyiz. İngiltere’deki ev adresinize ulaşan ekip arkadaşlarımız tüm eşyalarınızı evinizin içerisine özenle yerleştirmektedir. Bu bağlamda detaylı bilgilendirmelere ulaşmak ve ekstra hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İngiltere İçerisinde Evden Eve Nakliyat hizmetleri

İngiltere’nin tamamında evden eve nakliyat hizmetleri sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sigortalı ve Sözleşmeli olarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışma tüm ingiltere içinde geçerlidir. Dilediğiniz takdirde İngiltere’den Almanya’ya veya farklı bir avrupa ülkesinede nakliye hizmetleri sunuyoruz.

İngiltere’den Türkiye’ye Eşya Gönderimi

İngiltere’den Türkiye’ye eşya gönderiminde bulunabilirsiniz. tüm gümrükleme işlemleri firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Eşyalarınızın İstanbul merkezli depomuzdan tüm Türkiye’ye dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

 Londra Manchester Cambridge Oxford Bristol Brighton Hove – Liverpool Birmingham Bath Leeds Southampton  Newcastle Upon Tyne – Canterbury York Portsmouth Bournemouth Nottingham Exeter Plymouth Eastbourne Chester Sheffield Norwich Torquay Hastings Durham Coventry Worthing St Albans Leicester Wolverhampton Ramsgate Bradford Salisbury Kingston upon Hull – Winchester Chichester Cheltenham Salford Stoke on Trent – Derby Greenwich Worcester Harrogate Lincoln Sunderland

Bir önceki yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Depolama veya Nakliye Talebinde Bulunmak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;