Aydıntepe Mahallesi, Aydınlıyolu Caddesi No:3/7 Tuzla/İSTANBUL Graf-Adolf-Straße 34, 40210 Düsseldorf, DEUTSCHLAND
trende

Tuzla Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Tuzla Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Tuzla Evden Eve Nakliyat hakkında en çok merak edilen konu başlıklarını sizler için derlerdik. Sorunsuz bir biçimde nakliye hizmetinden faydalanmanız ve süreci en verimli biçimde yönetebilmeniz için nakliyenin işleyişi ve dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgi sahibi olmanız oldukça önemlidir.

Bu Noktaları başlık biçiminde sizlere göstermek istiyoruz. dilerseniz öncelikli başlığımız ile yazımıza başlayalım.

İLETİŞİM0216 507 10 10
E-MAİLdestek@evkkonnakliyat.com.tr
Tuzla’da Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Tuzla’da Evden Eve Nakliyat Ücretleri Firmaların kendi standartlarına göre belirlenir. Bu yüzden fiyat araştırmasında oldukça dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Evkon olarak bizler vaad ettiğimiz hizmet kalitesini en ekonomik biçimlerde müşterilerimize sunma gayreti içerisindeyiz. Çünkü İnanıyoruz ki

“Kolayca Taşınmak Herkesin Hakkı”

Tuzla’da Nakliye Ücretleri Neye Göre Oluşur ?

Tuzla’da nakliye ücretleri iki faktöre göre değişiklik göstermektedir. Bunlardan biri Şehir içi diğeri Şehirler arasıdır. Bu iki alanında kriterleri birbirlerinden daha farklı oluşmaktadır. Başlıklar halinde kısaca bu konudan bahsetmek istiyoruz.

Tuzla şehir içi nakliyat fiyatları nasıl oluşur ?

Tuzla şehir içi nakliyat fiyatları öncelikle evinizin kaç oda salon olduğuna göre belirlenir daha sonrasında kat oranları dış cephe asansörün gerekli olup olmadığı ve araç ile ev arasındaki yürüme mesafesi belli başlı kriterler arasındadır. Bunun yanı sıra ekstra olarak kritlerlerde mevcuttur.

Örneğin evinizde normal standart boyutlarını aşan eşyalar 2 metreden uzun kitaplıklar gibi veya normal sayıların dışında bulunan beyaz eşyalar 2 adet buzdolabı gibi bu gibi detaylarda göz önünde bulundurulmaktadır.

Tuzla Şehirlerarası Nakliyat Ücretlendirmeleri Nasıl Oluşturulur ?

Bu alanda ise eşyalarınızın km bazından taşınma mesafesi öncelikli kriter olarak gerçekleşmektedir. Daha sonrasında eşyaların kaç oda salon olduğu ve yukarıda belirtilen diğer kriterler göz önüne alınarak bir fiyatlandırma gerçekleştirilir. Bu sürecin sağlıklı bir biçimde yürütülmesi için ekspertiz hizmetinden faydalanmamızı tavsiye ediyoruz.

Tuzla Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Hakkında Bilgilendirme

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti eşyalarınızın sağlıklı bir biçimde yeni ev adresine taşınması için gerekli adımların planlandığı bir süreçtir. Bu süreç 2 türlü işleyebilir Online/Yüzyüze firmamızdan bu hizmetin talebinden bulunmanız dahilinde belirtilen 2 yöntem ile çalışmalarımızı başlatıyoruz.

Peki, Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin İçeriği Nelerdir ?

Ücretsiz ekspertiz hizmetinin içeriği eşyalarınızın taşınma esnasında gerekliliği bulunan herşeydir. Öncelikle eşyalarınız için Araç ve ekip sayısı tercihi yapılmaktadır. Belirlenen Gün ve Saatte adresinize ulaşacak olan ekip arkadaşlarım ekspertiz çalışması sonucu belirlenen malzeme ve malzeme çeşitliliği ile eşyalarınıza en güvenilir ve kaliteli ambalajlama teknikleri uygulayacaktırlar böylelikle süreç planlandığı düzende kolayca sonlanacaktır.

Tuzla’da Sigortalı Ev Taşıtmanın Gerekliliği

Sigortalı Ev Taşıtmak İstemeniz süreç içerisindeki doğal haklarınızdan biridir. Çalışmak için anlaştığınız firmaya güven duyma ihtiyacınızın farkındayız bu bağlamda tüm nakliye hizmetlerimizi sigortalı olarak sürdürüyoruz.

Sigortalama hizmetlerimizi AXA Sigorta aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Taşınma esnasında eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktayız. Fakat buna rağmen istem dışı gelişebilecek bir aksilik sonucunda mağduriyet yaşamamanız için eşyalarınızı sigortalı olarak taşıtmanızı tavsiye etmekteyiz.

Sigorta Neleri Kapsar ?

Sigorta taşınacak olan tüm eşyalarınızı kapsamaktadır. Nakliye esnasında taşınmakta olan eşyalarınızın tamamı sigortalama kapsına dahil olacaktır.

Sigortanın Süresi Ne Kadardır ?

Bunu şöyle cevaplamak isteriz; Eşyalarınızda Taşınma esnasında fark etmediğiniz daha sonra gözünüze çarpan zararların oluşması durumdan taşınmadan en geç 4 gün sonrasında bizleri destek@evkonnakliyat.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tuzla’da Asansörlü Olarak Evimi Taşıtmak İstiyorum !

Tuzla’da asansörlü taşımacılık son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Eşyalarınızın daha güvenilir ve hızlı bir biçimde nakledilmesi sürecine destek olan bu teknolojik alt yapıyı Türkiye’de ilk olarak kullanan ülkelerden biriyiz. Bu bağlamda sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyoruz.

Asansörlü Taşınmanın Avantajları Nelerdir ?

Asansörlü taşınmanın birçok avantajı mevcuttur. Bu taşıma yöntemi öncelikli olarak eşyalarınızın çok daha güvenilir bir yöntem ile taşınmasına olanak sağlayacaktır. Yük asansörü bulunmayan binalarda veya merdivenleri oldukça dar olan binalarda yüksek katlara ulaşmanın en güvenilir yolu dış cephe asansör sistemi ile gerçekleşmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Alanında Evkon !

Evkon Türkiye’de çok uzun yıllardır asansörlü taşımacılık hizmetleri sunan az sayıda firmadan biridir. Daima yeniliğe ayak uydurma çabasında bulunan firmamız bu alandada müşterilerinin faydasına adımlar atmaktadır.

Günümüzde özmal yüksek model asansörlerden oluşan bir asansörlü araç filomuz mevcuttur. Düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirdiğimiz bu asansörlerin çeşitleri birbirinden farklıdır. Bu bağlamda ihtiyacınız doğrultusunda asansörlü taşıma hizmetini sunmaktayız.

Tuzla Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Eşya Ambalajlama ve Paketleme çalışması üzerinde hassasiyet ile durulması gereken bir konudur. Firmamız bu bağlamda alanında uzmanlaşan paketleme çalışanlarına ekiplerinde yer vermektedir. Bu personeller eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek nakliye koşullarına hazır hale getirecektirler

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmeli

Eşya Paketlemede Dikkat Edilmesi Gereken 2 önemli unsur bulunmaktadır. bunlardan ilki malzeme kalitesidir bir diğeri iste Ambalajlama uzmanın teknik beceri ve kabiliyeti bunların ikisi birleştiği zaman ortaya kaliteli bir paketleme hizmeti çıkmaktadır.

Mobilya Monte ve De-monte Hizmetleri

Taşınma esnasında evinizde bulunan mobilyalarınız monte ve Demonte işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yeni ev adresinizde bu mobilyalarınızı sizlere kurulu ve çalışır bir vaziyette teslim ediyoruz. Bu bağlamda merak ettiğiniz veya sormak isteğiniz herhangi bir soru varsa bizlere İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tuzla Ofis Taşıma

Tuzla’nın Tamamında Ofis taşıma hizmetlerini sunmaktayız. Ofis eşyalarınızı güvenilir koşullarda ekstra ambalajlama işlemlerine tabi tutarak yeni ofis adresine aktarmaktayız evraklarınızın kolilenmesi mobilyalarınızın sökülüp takılmasını hepsini ve daha fazlasını oldukça kısa bir süre içerisinde profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Tuzla Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmetleri uzun yıllardır gerçekleştirmekte olduğumuz bir çalışma biçimidir. Eşyalarınızı kısa veya uzun süreli olarak depolarımızda muhafaza ediyoruz. Geniş ve Ferah depolama tesislerimizde depo alanınızı kontrol edebilirsiniz.

Kişiye özel depolama alanları ile eşyalarınızı varlığı arttırabilirsiniz istediğiniz zaman farklı bir adrese taşınmasını talep edebilirsiniz. Oldukça kolay bir biçimde depolama panelimizi kullanma fırsatına sahip olabilirsiniz detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Tuzla’da Hizmet Sunmakta Olduğumuz Mahalleler

Akfırat Anadolu Aydınlı Aydıntepe Cami Evliya ÇelebiFatih İçmeler İstasyon Mescit Mimar SinanOrhanlı Orta Postane Şifa Tepeören Yayla

Bir Önceki Yazımıza ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Depolama veya Nakliye Talebinde Bulunmak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;