İcadiye, Çifte Çınar Sk. No:15, 34674 Üsküdar/İstanbul
trende

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat süreci hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirmek istiyoruz. Sürecin işleyici hakkında bilgi sahibi olmanız bu taşınma sürecini en rahat biçimde yönetmenize olanak sağlayacaktır. Bu yazımızda sizler için en çok merak edilen konu başlıklarını derledik.

İletişim0216 507 10 10
E-Maildestek@evkonnakliyat.com.tr

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları birçok etmene göre değişiklik göstermektedir. Nakliyat sektöründe fiyatlandırmalar serbest piyasa değerlerine göre şekillenmektedir. Her firmanın kendine göre fiyatlandırma kriterleri bulunur.

Fiyat araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken bir etmendir. Evkon genel piyasa değerlerini gözeterek müşterilerine en ekonomik koşullarda en güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir.

Şehir içi ev taşıma fiyatları nasıl ve hangi kriterler ile oluşur ?

Şehiriçi ev taşıma kriterleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikli olarak en önemli etmen evinizin kaç oda salon olduğudur. Daha sonrasında iki adres arasındaki mesafesi fiyatlandırmayı etkiler ardından eşyalarınızın taşınması için yük asansörünün gerekli olup olmadığı tespit edilir. Bu ve bunun gibi birçok etmen sıralanır ardından genel olarak bir fiyat belirlenir. Şehirlerarası taşımacılık hizmetinden bu kriterlerin yeri öncelik bakımından değişmektedir.

Ataşehir Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları

Ataşehir Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları şehir içine göre daha farklı bir biçimde belirlenmektedir. Burada ki ana etmen yükleme ve boşaltma arasındaki kilometre mesafesidir. Ardından diğer etmenler sıralanır evinizin kaç oda salon olduğu ve dış cephe asansörün gerekip gerekmediği gibi tüm bunların ardından sizlere genel piyasa değerleri hesaplanarak en ekonomik koşullarda fiyatlandırmalar oluşur.

Ataşehir Ekspertiz Hizmeti Evkon Nakliyat

Ataşehir Ekspertiz Hizmeti Evkon Nakliyat kalitesi ile sizlerle buluşuyor ! Ekspertiz hizmetlerimizin tamamı ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Bu hizmetin genel amaca eşyalarınızın taşınma sürecinin planlanması ve taşınma esnasında bu plan doğrultusunda hareket edilmesidir. Peki bu planlama oluşurken nelere dikkat edilir ? Şimdi sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz.

Ekspertiz hizmetinde nelere dikkat edilir ?

Ekspertiz hizmetinde eşyalarınızın sorunsuz ve güvenilir bir biçimde taşınmasına dikkat edilmektedir. Bu bağlamda belli başlı kriterler incelenir. Sizlere eskpertiz hizmetinin işleyişini anlatmak isteriz.

Öncelikli olarak eşyalarınız için uygun araç tercihi yapılmaktadır. Evkon nakliyat araç filosunda farklı boyutlarda nakliye araçları bulunmaktadır. Bu bağlamda eşyalarınız için doğru boyutta araç tercih edilir.

Daha sonrasında paketleme ve ambalajlama için gerekli malzeme yeterliliği tespit edilir. Ve malzeme çeşitliliği sağlanır. Böylelikle taşınma gününde en doğru ambalajlama malzemeleri yeterli düzeyde eşyalarınız üzerinde kullanılır.

eşyalarınız taşınması için dış cephe asansör sisteminin gerekli olup olmadığı belirlenir ve ekip sayısı ayarlanır. Minimum 4 kişilik ekipler ile taşıma işlemleri gerçekleştirilir fakat eşyalarınızın yoğunluğuna göre ekip sayısında artış gerçekleşebilir.

Ataşehir Ev Eşyaları Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri

Ataşehir Ev Eşyaları Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri oldukça dikkat edilmesi gereken bir hizmet detayıdır. Firmamız bu alanda paketleme alanında tecrübeli ve becerikli ambalajlama personelleri ile çalışmaktadır.

Kaliteli ambalajlama nasıl olur ?

Kaliteli ambalajlama 2 ana etmenle oluşmaktadır. Öncelikli olarak malzeme kalitesi diyebilir firmamız tüm paketleme ve ambalajlama malzemelerini özenle tercih etmektedir. A sınıfı bu malzemeler eşyalarınızı darbelerden maksimum güvenirlikle korumaktadır.

2. olarak ize personel niteliği diyebiliriz Evkon Nakliyat personelleri tüm eşyalarınızı profesyonel bir biçimde ambalajlama hizmetlerine tabi tutar eşyalarınızın tarzına ve niteliklerine göre ambalajlama tekniklerimizde de değişiklikler oluşabilir

Ataşehir Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmetlerini ücretsiz olarak uzun yıllardan beri müşterilerimize sunmaktayız. Taşınmak için anlaşmış olduğunuz firmaya güven duymak istediğinizin farkındayız. Bu bağlamda haklarınızı ve eşyalarınızı koruyan geniş kapsamlı sigorta ve sözleşme hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Mobilya Kurulum ve Söküm Hizmetleri

Nakliye esnasında tüm mobilyalarınızın kurulum ve söküm işlemlerini hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. De monte işlemlerini gerçekleştirdiğimiz mobilyalarınızı yeni ev adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Ataşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ataşehir asansörlü nakliyat hizmetlerini Ataşehirin ve Türkiye’nin her noktasında müşterilerimize sunmaktayız. Yük asansörü olmayan binalarda merdivenleri riskli olan binalarda en güvenilir ve pratik yöntem dış cephe asansör sistemidir.

Eşyalarınız evinizin balkonundan veya penceresinden direkt olarak nakliye aracımıza aktarılmaktadır. Aynı şekilde boşaltma adresinde de dış cephe asansör sistemi gerekli olduğu takdirde aracın içerisinden evinize direk olarak eşyalarınızın aktarılır ve evinizin içinde kurulumu gerçekleştirilir.

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama alanında güvenilir partneriniz Evkon Nakliyat ! Kişiye özel envanter ve limit kontrolleri ile birlikte eşyalarınızı geniş depolama tesislerimizde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Tüm depolama hizmetlerimiz sigortalı ve sözleşmeli olarak gerçekleşmektedir.

A sınıfı Hijyenik ambalajlama malzemeleri ile eşyalarınızı uzun süreleri depolamalara dayanıklı hale getirmekteyiz. Dilediğiniz takdirde depolama alanınızı genişletebilirsiniz. Veya depodan farklı bir adrese eşyalarınızın aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Ataşehir hizmet bölgeleri

Aşıkveysel Atatürk Barbaros Esatpaşa Ferhatpaşa Fetihİçerenköy İnönü Kayışdağı Küçükbakkalköy Mevlana Mimarsinan Mustafa KemalÖrnek Yeni ÇamlıcaYenisahraYenişehir

İletişim

Bir Önceki Yazımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;