İcadiye, Çifte Çınar Sk. No:15, 34674 Üsküdar/İstanbul
trende

Slide Danimarka ev taşıma
BUGÜNE KADAR NELER YAPTIK?
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
NAKLİYE TALEBİ
0
AKTİF DEPOLAMA
0
YARDIM TALEBİ
0
FİRMA ŞUBESİ
Kolayca Taşınmak Herkesin Hakkı !

Evkon Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Evden Eve Nakliyat Firması ! 1999 Yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı evden eve nakliyat Ev Eşyası Depolama hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Günümzde yüksek model araçlardan oluşan geniş araç filomuz, teknik beceri ve kabiliyeti yüksek personellerimiz ile Türkiye'nin 81 ilinde Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda Başta olmak Üzere AB Ülkelerinin tamamında Azerbaycan, KKTC, Gürcistan, Rusya, Ukrayna Gibi ülkelere düzenli nakliye seferlerini Gerçekleştirmekteyiz.

2000 m2 Depolama Alanı İle birlikte Türkiye'nin en fazla ev eşyası depolayan firması olmanın gururunu yaşıyoruz ! Kişiye özel envanter ve limit kontrolü tercihleri ile envanterinizi çok rahat bir biçimde kontrol altına alabilirsiniz. İndirimli depolama faaliyetlerimizden faydalanarak size özel depo alanınızı genişletebilirsiniz.

İLETİŞİM

Duyuru & Haberler
Sultan Ahmet Meydanında Bulunan Tarihi Tapu ve Kadastro Binası Ayasofya Müzesine Dönüştürüldü. Evkon 14 Gün İçerisinde Üstün Başarı Başarı ile tarihi binanın nakliye hizmetlerini tamamlamıştır. Titizlik ve Özveri ile günümüzde...
Anavuköy Kaymakamlığı Yeni Bİnasına Evkon Güvencesi İle Taşındı. Özverili, Yoğun Bir Çalışma İle Nakliye Çalışmalarımız Tamamlanmıştır.
G.O.P Hükümet Konağı Evkon Nakliyat Güvencesi İle Yeni Adresine Taşındı ! Yoğun Bir Çalışma İle Birlikte Evkon Nakliyat Bu Projeyi Üstün Başarı Belgesi İle Sonlandırmıştır. Güvenilir Taşımacılığın Adresi Evkon Nakliyat...
Bizi Neden Seçmelisiniz?
İcadiye, Çifte Çınar Sk. No:15, 34674 Üsküdar/İstanbul
bilgi@evkonnakliyat.com.tr
0216 507 10 10
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Merhaba Evkon Nakliyat;