İcadiye, Çifte Çınar Sk. No:15, 34674 Üsküdar/İstanbul
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Evkon Nakliyat ve Depolama Hizmetleri 1999 Yılında Kurulmuş Bir Nakliyat Şirketidir. İlk Olarak İstanbul ve Çevre İllerde Taşımacılık Hizmetlerini Müşterilerimize Sunduk İlerleyen Yıllarda Müşterilerimizin İhtiyaçları ve Beklentileri Doğrultusunda Kendimizi Modernizasyonlara Tabi Tuttuk. Hizmet Kapasitemizi ve Çeşitliliğini Arttıracak Adımlara İmza Attık.

Günümüzde 3 Alanda Müşterilerimize Sigortalı ve Sözleşmeli Olarak Hizmetler Sunmaktayız. Bunlar Sırasıyla Şehir içi Evden Eve Nakliyat (81 İl’de), Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat (81 İl’de), Uluslararası Evden Eve Nakliyat (46 Ülkede)

  • Sigortalı ve Sözleşmeli Nakliyat Hizmeti Sunmaktayız.
  • Müşterilerimizin Beklentileri Doğrultusunda Hareket Ediyoruz.
  • En Kısa Sürede En Üstün Performansı Sergilemeyi Hedefliyoruz.
  • Her Bütçeye Uygun Koşullarda Taşımacılık Hizmetlerini Gerçekleştiriyoruz.

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat Genellikle Bir Gün İçerisinde Tamamlanmaktadır. Evkon Nakliyat Bu Alanda Müşterilerine Oldukça Profesyonel Bir Taşıma Hizmeti Sunacaktır. Öncelikle Eşyalarınızın Ekspertiz Hizmeti Gerçekleşecektir. Bu Doğrultuda Eşyalarınız İçin Uygun Araç ve Ekip Tercihi Yapılacak Belirlenen Saat ve Günde Taşıma Hizmeti Gerçekleştirilecektir. Tüm Bu Nakliye Hizmetimiz Sigortalı Olarak Sunulmaktadır. Asansörlü Nakliyat Hizmetimizde Mevcuttur.

Şehiriçi Nakliyat Fiyatı Nasıl Belirlenir

Nakliyat Ücretlendirmelerimiz Hakkındaki Sorunun Cevabı S.S.S sayfasında Belirtilmiştir.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat Genellikle 2 Gün İçerisinde Gerçekleşmektedir. Bu Nakliyat Biçiminde Tüm Eşyalarınız Sigortalı ve Sözleşmeli Olarak Taşınmaktadır. Bunun Yanında Eşyalarınıza Özel Araç Kullanılmaktadır. Kesinlikle Başka Bir Ev Eşyası Yanına Yerleştirilmez. Bu Hizmet Biçiminde Eşyalarınızın Yeni Şehrinizde Sizlere Kurulu Ve Çalışır Vaziyette Teslim Edilir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Evkon 46 Ülke’de Müşterilerine Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri Sunmaktadır. Başlıca; Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, Almanya, İngiltere, İsviçre, Fransa, Hollanda Tüm AB ülkeleri Dahil Uluslararası Karayolu Taşımacılığında Eşyalarınızı CMR Sigortası İle Güvence Altına Alıyoruz. Yeni Adresinizde Sizlere Kurulu Ve Çalışır Vaziyette Teslim Ediyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Merhaba Evkon Nakliyat;