İcadiye, Çifte Çınar Sk. No:15, 34674 Üsküdar/İstanbul
trende

Pendik Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Ürün Fiyatı:
1800 1500
Tüm Tekliflerde 300 Tl İndirim
Pendik Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Pendik Evden Eve Nakliyat Alanında uzun yıllardır değerli müşterilerimize taşımacılık ve depolama hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda bu alandaki hizmet potansiyelimizi genişletmekteyiz.

Kolayca Taşınmak Herkesin Hakkı, Bunun Farkındayız ve bu bağlamda sizlere uygun fiyatlarda kaliteli taşımacılık ve depolama hizmetleri sunmaktayız. Öncelikle iletişim bilgilerimizi sunmak isteriz.

Müşteri Hizmetleri0216 507 10 10
Maildestek@evkonnakliyat.com.tr
Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pendik evden eve nakliyat fiyatları nasıl oluşur ? Nakliyat sektörünün serbest piyasa olmasından firmalar kendi şartlarına göre fiyatlandırmalar oluşturmaktadır. Bu bağlamda birçok şirkette farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Evkon olarak bizlere müşterilerimize sektörel rekabet değerlerini baz alarak uygun ve ekonomik koşullarda en verimli taşımacılık hizmetini sunmayı hedeflemekteyiz.

Pendik Nakiye Ücretleri Hangi Kriterlere Göre Belirlenir ?

Pendik Nakiye Ücretleri birçok farklı kritere göre belirlenmektedir. Bu alanda en önemli kriterler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikli kriter taşınacak eşyalarınızın kaç oda salon içerisinde bulunduğudur. 1+1, 2+1, 3+1 vb. diyebiliriz.

Ardından sıralanmakta olan etmenler. kat oranları ve dış cephe asansör kurumunun gerekli olup olmadığı, birden farklı adresten yükleme veya boşaltma olup olmadığı, ev eşyalarınızın içerisinde normal standart ve boyutlarını aşan eşyalarınızın olup olmadığı örneğin 2 metreden uzun kitaplıklar veya 2 adet buz dolabı gibi.

Genel olarak bazı kriterleri sizinle paylaştık bu alanda aklınızda oluşan soru işaretleri varsa veya merak ettiğiniz başka bir soru varsa Müşteri Temsiliğimizi arayarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Pendik Şehirler Arası Ev Taşıma

Pendik Şehirler Arası Ev Taşıma tıpkı pendik içi çalışmalarımız gibi gerçekleşmektedir. Pendik’ten Türkiye’nin 4 bir yanına ortalama olarak 2 günde ulaşmaktayız. Ev Eşyalarınıza özel olarak çıkış yapan aracımız eşyalarınızı yükledikten sonra direkt olarak yeni adresinize geçiş yapmaktadır.

Tüm bu süreç içerisinde eşyalarınızın tamamen sigortalı ve sözleşmeli olarak taşınmaktadır. Gerektiği takdirde dış cephe asansör sistemi her iki adreste de kullanılabilmektedir.

Şehirler arası nakliye ücretleri nasıl oluşmaktadır. ?

Şehirlerarası nakliyat ücretleri tıpkı şehir içi nakliyat ücretleri gibi gerçekleşmektedir. tek fark kat edilen km mesafesi olmaktadır. Bu bağlamda şehirler arası nakliyat ücretleri şehir içi nakliyat ücretlerinden daha yüksek rakamlardan oluşmaktadır.

Pendik Asansörlü Ev Taşıma

Pendik Asansörlü Ev Taşıma hizmetlerini uzun yıllardır sizlere en kaliteli ve ekonomik biçimlerde sunmaktayız. Asansörlü taşımacılık hizmetlerini Türkiye genelinde ilk sunan firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Teknolojik alt yapıyı nakliye sektöre entegre etme gayretinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu bağlamda mobil asansörlerimizin düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Özmal yüksek model taşıma asansörlerimizle sizlere güvenilir nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Asansörlü ev taşıma ücretleri

Asansörlü ev taşıma ücretleri genellikle ekspertiz işlemlerinin ardından nakliye ücretinin içerisinde bulunmaktadır. binada yük asansörü olmaması kat oranının yüksek olması mobil asansörü zorunlu hale getirmektedir. Bu bağlamda ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Asansörlü taşınmanın faydaları nelerdir ?

Asansörlü taşınmak eşyalarınızın daha güvenilir ve hızlı bir biçimde taşınmasına olanak sağlamaktadır. Tüm Sargı ve Ambalajlama Hizmetlerinin Ardından Eşyalarınızın Dış cephe asansör sistemi ile güvenilir bir biçimde aracımıza aktarılmaktadır. Aynı şekilde Nakliye Aracından direkt olarak evinizin içerisine ulaşmaktadır.

Pendik Eşya Ambalajlama

Pendik Eşya Ambalajlama oldukça hassas bir konudur. Eşyalarınızın güvenilir bir biçimde yeni ev adresinize aktarılması için eşyalarınızın kaliteli bir biçimde paketlenmesi önemlidir. Evkon deneyimli ambalajlama personelleri ve A sınıfı amabalajlama malzemeleri ile sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadir.

Farklı türde Ambalajlama ve Paketleme malzemeleri birçok çeşit ve stili ile eşyalarınızın türlerine göre en uygun olucak biçimde tercih edilmektedir. Bu Bağlamda teknik bilgisi yuksek ambalajlama uzmanlarımız eşyalarınızı profesyonel bir biçimde paketlemektedir.

Pendik Nakiyat Mobillya Monte De Monte Hizmetleriniz Mevcut mudur ?

Evet, Firmamız nakliye işlemleri esnasında tüm mobilyalarınızın de monte ve monte işlemlerini gerçekleştirmektedir. Mobilyalarınızı kurulu ve çalışır vaziyette sizlere teslim ediyoruz.

Pendik Sigortalı Taşıma

Sigortalı Taşıma önem verdiğimiz konu başlıklarının başında gelmektedir. Eşyalarınızın güvenilir koşullarda taşındığını bilmek doğal olarak hakkınızdır. Firmamız bu alanda haklarınızı koruyan eşyalarınızı güvence altına alan sigortalama hizmetini sizlere sunmaktadır. AXA Sigorta aracılığı ile eşyalarınızı yeni adresinize aktarmaktayız.

Bu alanda daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere Müşteri Temsilciğimiz aracılığıyla yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Pendik Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Pendik Ev Eşyası Depolama Hizmeti sunmaktayız. depolamak istediğiniz eşyalarınızı uzun sürelere dayanacak bir biçimde depolama özelliklerine uygun ambalajlama hizmetleri ile paketliyoruz. Böylelikle maximum vermimlilikte depolama hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz.

Kişiye özel depolama alanları ile eşyalarınızın depo alanını genişletip daraltabilirsiniz veya istediğiniz zaman yeni adresinize aktarılmasını talep edebilirsiniz. Firmamız istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Bu bağlamda daha fazla bilgi sahibi olmak ve ev eşyalarınızı depolama talebinde bulunmak için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Pendik’te Nakliyat Hizmeti Sunmakta Olduğumuz Mahalleler

Güzelyalı, Esenyalı, Kavakpınar, Kaynarca, Ahmet yesevi, Bahçelievler, Batı, Ballıca, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrulgazi, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllübağlar, Harmandere, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapanbağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba.

Ziyaretçi Yorumları - 7 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;