İcadiye, Çifte Çınar Sk. No:15, 34674 Üsküdar/İstanbul
trende

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Nasıl Gerçekleşir ?

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Nasıl Gerçekleşir ?

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma işlemleri birçok insanın gözünde oldukça meşakatli bir süreç olarak gözükmektedir. Çevrenizdeki insanlardan veya internet forumlarından bu hizmete almak için başvuran insanların bir kısmının süreçten memnun olmadığına ve mağduriyet yaşadığına dikkat edebilirsiniz. Bunların sebeplerini ve uluslararası nakliye sürecinin nasıl işlediğini sizlere detaylı olarak bu yazımızda bahsetmek istiyoruz.

Ana Sayfa

Öncelikle doğru firma tercihinde bulunmanın çok önemli olduğunu unutmamanız gerek günümüzde birçok nakliye firması bu hizmeti müşterilerine sunduğunu beyan etmektedir. Olumsuz yorumların neredeyse tamamı yetki belgeleri bulunmayan nakliye şirketleri ile çalışan insanlardan gelmektedir. Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma

Metreküp AralığıMetreküp Fiyatları Fiyatlandırma Ort.
1-4  Eşya210 210-840 
5-9  Eşya190 950-1.710 
10-14  Eşya170 1.700-2.380 
15  Üstü Eşya150 Özel Teklif Alınız.
Almanya ev taşıma fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma

Uluslararası ev taşıma işlemleri için yetki belgeleri bulunmayan firmalar gümrük vergilendirmeleri ve birçok gümrük prosedürüne tam olarak hakim değildir bu bağlamda ekstra ücret talep edilmesi ve nakliye sürecinin beklenen çok daha fazla uzaması gibi belli başlı sorunlar meydana gelebilir. Bu bağlamda firma araştırması yaparken oldukça dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Sizlere Evkon ile uluslararası nakliye sürecinin nasıl işlediğini ve merak edilen konu başlıklarını açıklamaları bir biçimde anlatmak istiyoruz. Kolayca taşınmak herkesin hakkı bunun farkındayız. Bu bağlamda AB üye ülkeleri Almanya, Fransa, İngiltere dahilinde Azerbaycan, KKTC, Gürcistan, Ukrayna, Rusya gibi ülkeler olmak üzere toplamda 46 ülkede sigortalı ve sözleşmeli olarak ev eşyası taşıma hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye’den Almanya’ya Eşya Taşıma Ücretleri Ne Kadar ?

Türkiye’den Almanya’ya Eşya Taşıma Ücretleri Ne Kadar ? Sorusunun cevabı fiyatlandırma ekspertizi ile belirlenmektedir. Evkon Nakliyat müşterilerine fiyatlandırma hizmetlerini sunarken birçok kriteri göz önünde bulundurmaktadır. Bu bağlamda sizlere en ekonomik koşullarda en iyi uluslararası nakliyat hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz.

Fiyatlandırma Ekspertizi Nasıl Oluşur ?

Fiyatlandırma ekspertizi eşyalarınızın yurtdışındaki belirlenen adresinize taşınması için m3 başına veya toplu olarak belirlenen bir maliyet hesaplamasıdır. Bu bağlamda fiyatlandırmayı en çok etkileyen etmen eşyalarınızın kaç m3 büyüklüğünde olduğudur. m3 büyüklüğü fazla olan eşyalarınız daha uygun maliyetler ile taşınmaktadır. Yani kısacası m3 büyüdükçe fiyat azalır. Almanya güncel m3 fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında eşyalarınızın taşınma adreslerindeki mesafeler göz önüne alınmaktadır.

Buda belirleyici bir diğer faktördür. Daha sonrasında eşyalarınız için dilediğiniz takdirde depolama ardından taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. eşyalarınız güvenilir depolama tesislerimizde dilediğiniz süre zarfı boyunca muhafaza edilmektedir. Hazır olduğunuz takdirde gümrükleme ve nakliye işlemlerini başlatmaktayız.

Almanya’ya ev eşyası gümrükleme hizmetleri

Almanya’ya ev eşyası gümrükleme hizmetleri firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Bu süre zarfı içerisinde müşteri temsilcimiz sizlerden sizin adınıza gümrük beyannamesi açabilmemiz adına belirli başlı bazlı evrakları tamamlamanızı isteyecektir. gumruk@evkonnakliyat.com.tr mail adresimiz üzerinden bu evraklar ile ilgili süreci yönetebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcimiz ile telefondan görüşme sağlayarak sürek hakkında destek alabilirsiniz.

Gümrükleme işlemleri herhangi bir ekstra mevzuat ile karşılaşılmadığı sürece 1 hafta içerisinde gerçekleşmektedir. Gümrükleme süreci dahilinde sizlerden ekstra bir hizmet ücreti talep edilmemektedir. Gümrük işlemleri hakkında ekstra bilgi sahibi olmak ve merak ettiğiniz soruların cevabına ulaşmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Almanya’ya Ev Eşyası Gümrükleme İçin Gerekli Belgeler Nelerdir ?

Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak

1. Pasaport veya Kimlik Belgesi: Türkiye’den Almanya’ya taşınmak için bir pasaport veya kimlik belgesi gereklidir. Kimlik belgesi, AB vatandaşları için yeterli olabilir.

2. Vize veya Oturma İzni: Türkiye’de ikamet eden bir kişi, Almanya’ya taşınmak için vize veya oturma iznine sahip olmalıdır. Bu belge, Alman konsolosluğundan veya büyükelçilikten alınmalıdır.

3. Evraklar: Kişinin Almanya’da yaşamak ve çalışmak için gerekli olan belgeleri (örneğin, iş sözleşmesi, maaş bordrosu, banka hesap bilgileri vb.) sunması gerekebilir.

4. Taşımacılık Belgeleri: Taşınacak eşyaların gümrük işlemleri için gerekli olan belgeleri hazırlamak da gerekebilir. Bu belgeler arasında taşıma talimatı, paket içeriği listesi, fatura, sigorta belgesi gibi belgeler bulunabilir.

5. Sağlık Sigortası: Almanya’da yaşayan herkesin zorunlu sağlık sigortası bulundurması gerekmektedir. Bu nedenle, Türkiye’den Almanya’ya taşınan kişilerin de sağlık sigortası yaptırmaları gerekmektedir.

6. Emlak Belgeleri: Almanya’da bir ev veya daire kiralamak veya satın almak isteyen kişinin, ilgili emlak belgelerini (örneğin, tapu belgesi, kira sözleşmesi vb.) hazırda bulundurması gerekmektedir.

Yukarıda bahsedilen belgeler genel olarak gerekenlerdir, ancak her durum farklı olabilir ve tam belge listesi kişinin taşınma nedenlerine, süresine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, Türkiye’den Almanya’ya ev taşınmada Evkon Lojistik Sizlere Gerekli Bilgilerindirmeleri Yapacaktır.

Almanya’ya Sigortalı ve Sözleşmeli Ev Taşıma Hizmetleri Evkon

Eşyalarınızın Tamamını Almanya’ya sigortalı ve sözleşmeli olarak aktarmaktayız. Uluslararası karayolu nakliyesinde eşyalarınızı CMR (Convention Marchandise Routier) Konvansiyonuna dahil tüm tüm ülkelerde güvenle taşımaktayız. Almanya CMR Konvansiyonuna dahil ülkelerden biridir. CMR uluslararası karayolu nakliye hizmetlerinde eşyalarınızın güvenliğini sağlayan sorumlulukları kabul eden bir sözleşmedir.

Evkon lojistik müşteri sözleşmesi ise tüm haklarını güvence altına almaktadır. Taşınmak için anlaşma sağladığınız firmaya güven duymanız sizlerin en doğal hakkıdır. Bu güveni sağlayabilmek adına özverili bir biçimde nakliye faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Uluslararası Eşya Taşıma Ambalajlama ve Paketleme

Eşyalarınızı tamamen uluslararası nakliye koşullarına hazır hale gelecek bir biçimde paketleme ve ambalajlama hizmetlerine tabi tutmaktayız. Uluslararası taşıma koşullarına hazır hale gelebilmesi adına en doğru ambalajlama yöntemleri sağlamlığı kanıtlanmış paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel paketleme uzmanlarımız yeterli deneyime sahiptir. Tüm eşyalarınızı özenle nakliye koşullarına hazır hale getirecektirler.

Almanya’da Kurulu ve Çalışır Vaziyette Teslimat

Eşyalarınızı Almanya’daki adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Yeni ev adresinize ulaşan ekibimiz tüm eşyalarınızı dairenize yerleştirmektedirler, Mobilyalarınızın monte işlemini gerçekleştirerek sizlere anahtar teslim bir taşımacılık faaliyeti gerçekleştirmekteyiz.

Almanya’da Evden Eve Nakliyat

Almanya’da Evden Eve Nakliyat hizmetlerini müşterilerimize güvenilir koşullarda sunmaktayız. Almanya’nın herhangi bir noktasında bir diğer noktasına kolayca hızlı bir biçimde taşınma fırsatına sahip olabilirsiniz. Asansörlü ve sigortalı olacak bir biçim ev taşıma hizmetlerini sizlere Almanya’nın tamamında sunuyoruz.

İletişim
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Open chat
    Merhaba Evkon Nakliyat;